Otopark


Kaann Grup Otopark


2005 yılından bu yana endüstriyel temizlik sektöründe halkmızın teveccühünü kazanan Kaann Grup firmamız 2017 yılı itibariyle Bursa'nın büyük ihtiyaçlarından biri olan OTOPARK sektöründe hizmet vermeye başlamıştır..

Ahmetpaşa mah. Bursalı Tahir caddesinde (FOMARADA) Merkezi bir konumda 5 katlı (Asansörlü) 300 araç kapasitesiyle güven içinde araç parklanma hizmeti sunan Kaanngrup Otopark 24 saat acık ve tam güvenliklidir..

Ulucami,kapalı çarsı, tophane vb tarihi ve doğal gezme alanlarına yürüme mesafesinde makul fiyatlı otopark ihtiyacı ve sektöre yeni bir vizyon katma esasında olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır..

Son teknoloji otomasyon ve bariyer sistemleriyle donatılan otoparkımız ister aylık abonelik ister günlük parklanma şeklinde hizmet vermektedir..Filo şirketlerine toplu kat kiralama da bünyemizde mevcuttur..

otopark1
otopark2
otopark4
otopark5
otopark6
otopark7
 

Kaann Grup Otomotiv

Tamamı bayilerden alınma km ve expertiz garantili araçlarımızla güven içinde binebileceğiniz 2. El araçları müşterilerimize sunmaktayız..Aynı zamanda tüm marka ve model araçlarınız değerinde alınır..

Detaylı incele...